e-bloger.pl

Wszystko, co warto wiedzieć

Sportowe

Wypowiedź Probierza na temat Lewandowskiego rozniosła się po całym świecie. Przeciwnicy reprezentacji Polski szybko zareagowali.

Życie Roberta Lewandowskiego jest pełne niespodzianek. Mimo kontuzji mieśnia dwugłowego uda, istnieje szansa, że wystąpi w meczu z Austrią. Optymistyczne wieści napływają z zgrupowania polskiej reprezentacji, gdzie trener J. Michał Probierz wyraził nadzieję na szybki powrót gwiazdora na boisko.

Media austriackie również z uwagą śledzą sytuację Lewandowskiego. Informacje o jego stanie zdrowia są cytowane w prasie, która donosi, że trener Probierz wierzy w udział napastnika w meczu z Austrią, a napastnik brał udział w treningu reprezentacji.

Holenderskie gazety również nie pozostały obojętne na newsy dotyczące Roberta Lewandowskiego. Mimo kilku wątpliwości dotyczących jego udziału w meczu z Holandią, trener Probierz zaskoczył pozytywnymi wieściami na konferencji prasowej, przekazując, że gwiazdor zdrowieje szybciej niż zakładano.

Niezależnie od sytuacji z kontuzją, cała Polska czeka z niecierpliwością na mecze z Holandią i Austrią. 16 czerwca kibice będą mogli zobaczyć starcie z Holendrami, natomiast 21 czerwca reprezentacja Polski zmierzy się z Austrią.

Warto śledzić relacje z tych meczów na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE, aby na bieżąco śledzić losy naszej drużyny narodowej.