e-bloger.pl

Wszystko, co warto wiedzieć

Najważniejsze

Dramatyczne wydarzenia w Małopolsce: Zmarła kobieta, pięcioletnia dziewczynka walczy o przeżycie.

40-letnia kobieta zginęła, a jej pięcioletnia córka walczy o życie po tragicznym wypadku w Bilczycach w Małopolsce – potwierdził kom. Rafał Knapik z KWP w Krakowie. Zdarzenie miało miejsce na nieruchliwej drodze wiejskiej w miejscowości Bilczyce.

Osobowe audi nagle zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w rower, którym kobieta poruszała się wraz z córką. Po potrąceniu rowerzystek samochód wjechał w drzewo. Ratownicy medyczni podjęli akcję reanimacyjną, jednak kobieta zmarła na miejscu, a jej córka odniosła poważne obrażenia. Dziewczynka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Krakowie.

Policja poinformowała, że w aucie podróżowali dwaj mężczyźni. Jeden z nich, podobnie jak córka zmarłej kobiety, został poważnie ranny i przewieziony do szpitala. Drugi mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, lecz został schwytany przez policję w miejscowości Gdów. Śledczy prowadzą dochodzenie w celu ustalenia przyczyn tragicznego wypadku.

Nie ma na razie informacji, dlaczego kierowca audi zjechał na przeciwległy pas ruchu. Policja nadal pracuje na miejscu zdarzenia, który jest zablokowany, a ruch kierowany jest objazdem. Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora.