e-bloger.pl

Wszystko, co warto wiedzieć

Sportowe

W Austrii głośno dyskutowano na temat Lewandowskiego. „Iskra płonie”

Według naszych informacji Lewandowski w środę wejdzie w mocniejszy trening. Jeśli wszystko będzie w porządku tego dnia i w czwartek, to będzie mógł zagrać przeciwko Austrii. Kapitan kadry w poniedziałek przeszedł badanie rezonansem magnetycznym. Nie wykazało ono żadnego problemu. Teraz trzeba tylko liczyć na to, że kontuzja się nie odnowi – poinformował we wtorek portal Meczyki.pl.

W Austrii głośno o powrocie Lewandowskiego. „Iskra zapłonowa” Stan zdrowia kapitana reprezentacji Polski monitorują także nasi najbliżsi rywale. „We wtorek gwiazdor FC Barcelony odbył z drużyną co najmniej 15-minutową publiczną część treningu – po raz pierwszy od kontuzji, której doznał nieco ponad tydzień temu podczas próby generalnej przed Mistrzostwami Europy przeciwko Turcji (2:1) – zauważa Sky Sport Austria, powołując się na informacje polskich mediów.

Dla obu drużyn starcia Polska-Austria będzie to mecz o wszystko, albowiem obie ekipy przegrały swój pierwszy mecz. „Powrót dwukrotnie najlepszego piłkarza świata powinien być dla Polaków iskrą zapłonową w odpowiednim momencie” – podkreśla Sky Sport Austria. Dziennikarze relacjonują także słowa Bartosza Berezyńskiego z konferencji prasowej Polaków. „Prawy obrońca włoskiego klubu Serie A Empoli przestrzegł przed Austriakami po pierwszym meczu z Francją, który Polacy wspólnie oglądali w poniedziałek w hotelu. Uwagę przykuła intensywność meczu Austriaków, podobnie jak jakość futbolu” – podsumowano.

Mecz o wszystko dla reprezentacji Polski oraz Austrii odbędzie się w piątek o godz. 18:00 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie.