e-bloger.pl

Wszystko, co warto wiedzieć

Sportowe

Tylko w WP: Poznajemy dalsze losy Casha

Matty Cash wzbudza duże zainteresowanie na rynku. Pytają o niego dwaj giganci z Mediolanu. Zarówno AC Milan, jak i Inter widzą gracza Aston Villi u siebie. Jaka będzie zatem jego przyszłość? WP SportoweFakty zajrzały za kulisy i znają odpowiedź!

W tym artykule dowiesz się o:

  • To mógłby być jeden z najwyższych transferów reprezentanta Polski w historii.
  • Od pewnego czasu mówi się, że AC Milan i Inter Mediolan chętnie widziałyby Mattiego Casha w swoich szeregach.
  • Szybko też zaczęła krążyć kwota jaka byłaby niezbędna do przeprowadzenia transakcji.

Jeśli wierzyć nieoficjalnym informacjom, za transfer gracza Aston Villi Włosi musieliby zapłacić około 30 mln funtów. I chociaż w pewnym momencie międzynarodowe media przedstawiały sytuację jako mediolańską wojnę o reprezentanta Polski, to wiele wskazuje na to, że pozostanie ona nierozstrzygnięta.

Z informacji WP SportoweFakty wynika, że Matty Cash zamierza zostać w Aston Villi! Owszem, nazwy włoskich gigantów imponują, ale z tego co słyszymy, zawodnik chce się skupić na rozegraniu dobrego sezonu w Premier League i w Lidze Mistrzów, bo jak wiadomo AV zagra w Champions League dzięki temu, że zajęła czwarte miejsce w lidze.

Z naszych informacji wynika, że trener Unai Emery również ma być za tym, aby Cash kolejny sezon spędził pod jego skrzydłami. Oczywiście, świat futbolu nie takie zwroty akcji widział, ale na teraz wszystko wskazuje na to, że reprezentant Polski nie zamieni tego lata Premier League na Serie A.

Piotr Koźmiński, dziennikarz WP SportoweFakty

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Oglądaj mecze reprezentacji Polski w Pilocie WP (link sponsorowany)