e-bloger.pl

Wszystko, co warto wiedzieć

Ekonomiczne

Obserwator Finansowy wkracza na nowy poziom! Od teraz emituje transmisję na żywo na kanale OF TV.

10 czerwca rozpoczął emisję „OF TV” – nowy tematyczny telewizyjny kanał informacyjno-publicystyczny prowadzony przez portal ekonomiczny Obserwator Finansowy Narodowego Banku Polskiego.

„OF TV” – nadawany na żywo – dostępny jest na kanale YouTube: Obserwator Finansowy – YouTube. Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00–15:00.

„Dostrzegając zapotrzebowanie na jakość publikowanych opracowań, postanowiliśmy wykonać kolejny krok w rozwoju Obserwatora Finansowego. Niezwykle miło jest mi poinformować Państwa, że właśnie uruchamiamy telewizję „OF TV”, a więc nową odsłonę na żywo kanału YouTube Obserwatora Finansowego – powiedział prof. Adam Glapiński, Prezes NBP.

W telewizji „OF TV” znajdą się najwyższej jakości treści – wywiady, analizy i dyskusje – o tematyce dotyczącej bankowości centralnej, ekonomii, finansów i gospodarki. Gośćmi będą uznani eksperci i praktycy życia gospodarczego z Polski i zagranicy.

Obserwator Finansowy to portal, wydawnictwo i telewizja, tworzone przez redakcję OF oraz niezależnych ekspertów ekonomicznych. Portal internetowy Obserwator Finansowy jest obecny na rynku już od przeszło 15 lat. Przez ten czas zdobył uznanie odbiorców, którzy uważają go za skarbnicę wiedzy, ciesząc się bardzo dobrą opinią w środowisku ekonomicznym.

ObserwatorFinansowy.pl jest jednym z najbardziej opiniotwórczych serwisów ekonomicznych – w 2023 r. znalazł się w pierwszej czwórce najczęściej cytowanych portali o profilu ekonomiczno-biznesowym w rankingu przygotowywanym przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM).

Obserwator Finansowy jest również do nabycia w salonach prasowych i na stacjach paliw w całej Polsce w formie drukowanego kwartalnika.