e-bloger.pl

Wszystko, co warto wiedzieć

Ekonomiczne

Impreza driftowa na nowo wybranych. Właściciel samochodu otrzymał rekordowy mandat.

Z informacji przekazanych przez Justynę Jaśkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu wynika, że do zdarzenia doszło . Kierowca bmw , a nagranie z tego zdarzenia zostało zamieszczone w internecie. – Nie tylko bezpośredni sprawcy wykroczeń na drodze . Również , jeżeli nie wskażą danych osoby, której powierzyli pojazd do kierowania – czytamy na stronie radomskiej policji.

Jak twierdzą funkcjonariusze, publiczna droga w Radomiu została ” „. – Radomscy policjanci dotarli do filmu, na którym kierujący potraktował drogę jak prywatny tor wyścigowy – informuje Justyna Jaśkiewicz z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Dzięki temu, że nagranie ze zdarzenia zostało zamieszczone w sieci, policjantom z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Radomiu udało się ustalić, kto jest właścicielem znajdującego się na nim samochodu. Okazało się, że , który nie chciał wskazać, kto driftował wokół pary młodej. – 31-letni mieszkaniec Radomia, który . Mężczyzna w czasie, kiedy popełniono nim wykroczenie drogowe – wyjaśnia Justyna Jaśkiewicz. Dodano, że to za niewywiązanie się przez właściciela z obowiązku wskazania komu powierzył swój pojazd.