e-bloger.pl

Wszystko, co warto wiedzieć

Światowe

30-latek umieścił dziecko w pralce. Jego następna reakcja była przerażająca.

Do kuriozalnego zdarzenia doszło w miejscowości Ibaraki na wyspie Honsiu w Japonii. 30-letni mężczyzna wsadził do pralki córkę swojej partnerki. Po tym jak umieścił trzyletnią dziewczynkę w bębnie, włączył program i uruchomił urządzenie.

Sytuację szybko zauważyła matka dziecka, która natychmiast zawiadomiła policję. Mimo błyskawicznej interwencji dziewczynka doznała poważnych obrażeń twarzy oraz nóg. Jej leczenie trwało blisko dwa tygodnie.

W tym samym czasie 30-latek przebywał w areszcie. Śledczy postawili mu zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo i spowodowania u niego obrażeń. Biuro Prokuratury Okręgowej w Mito w prefekturze Ibaraki nie ujawniło, czy 30-letni mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Nie wiadomo również, dlaczego zdecydował się na tak absurdalne zachowanie. Osoby związane ze śledztwem ujawniły jedynie, że był w tym czasie pod wpływem alkoholu.

W toku postępowania ma zostać przesłuchana m.in. matka trzylatki, ponieważ śledczy chcą się dowiedzieć, czy już wcześniej ze strony 30-latka dochodziło do aktów przemocy wobec dziewczynki.